Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biblioteka kolorystyczna - o doborze podkładu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 11:43   #42
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Biblioteka kolorystyczna - o doborze podkładu

Aha, takie coś... W sumie to jeśli nie chcesz dobierać podkładu do cery, to równie dobrze to może być biała kartka, też do niej żaden podkład pasował nie będzie podobnie jak do pleców przyjaciółki.

Dla mnie takie słocze są przekłamujące i dotyczy to zarówno kartki, ręki jak i innych z założenia neutralnych podłoży. Robiłam takie słocze z jasnymi, chłodnymi China Doll i Blondie LL, które na mojej ręce wyszły na jakieś takie pomarańczowe i nie znając ich na żywo w życiu bym nie zamówiła. Jak one się naprawdę dopasowują można zobaczyć tylko na twarzy - i to nie jakiejś ciemnej, oliwkowej itd tylko na skórze z podobnej "grupy kolorystycznej". Bo jaki by miało sens gdybym ja na mojej bladej, różowej cerze zrobiła słocze ciemnych, oliwkowych czy żółtych podkładów? Więc w sumie wychodzi mi na to, że sens ma robienie tylko słoczy odcieni, które są dla naszego typu karnacji stworzone, wtedy widać między nimi różnice i to jak się dopasowują do cery. Wiem, że nie pomogłam za bardzo
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując