Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-18, 16:24   #1987
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez cocaron Pokaż wiadomość
kurczaki myślałam o tym warm n1 po zdjęciach, ale widzę, że obok annabelle golden fairest i wygląda jakoś tak mega ciemno (Am nie clair :P)
a ja generalnie oscyluję między fairest a fair lub warm peach a lily lolo.
Jak patrzę na foty na stronie to wszystko mega ciemne się wydaje, a tutaj na swatchach zdziwko.
Chyba muszę pogdrzebać więcej :P
Bo ja jestem z tych mega bladziochów (choć i tak nie ekstremalnym, pomnie też tak tego na pierwszy rzut nie widać) i AM golden fairest jest dla mnie trochę zbyt ciemny.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Hmm, w sumie mnie firma kusi, ale po zdjęciach na necie odpuściłam, jednak swatche mnie znowu zachęciły
Noodle Soup, sądzisz, że dla bladej 'złotej oliwki' [wybacz, inaczej się kolorystycznie określić nie umiem ] warm no2 będzie dobrym wyborem? Zazwyczaj wybieram najjaśniejsze poziomy kolorystyczne minerałów, aczkolwiek ekstremalnie biała nie jestem [a szkoda... ]
Tj zapewne robiąc zamówienie zaopatrzę się także w no1, najwyżej będę mieszać
Jak ogólnie z ich kryciem, konsystencją? wydają sie dość konkretnie kryć, a ja akurat sięgam głownie po formuły typu light, ostatnio nawet w sumie się wcale nie maluje, wystarczy mi zmatowiony filtr, a jak już koniecznie mam ochotę na 'makijaż' to stawiam na lekko barwiony primer/finisher
Więc tak:
dla złotej oliwki warm2 na pewno odpada :P Ja jestem oliwka wpadająca w zieleń toksyczną i po teście na szyi utlenił mi się w róż. Warm n1 będzie jak najbardziej ok, jest stosunkowo jasny i on wpada właśnie w złote tony. Co do stopnia jasności, to warm no2 i beige no1 dla mnie oscylują mniej więcej jak poziom 1 w meow, więc one są na prawdę jasne. Dla mnie za jasne i nie wiem co z nimi zrobić :P Jeżeli masz jakieś fajne próbki minerałów, to możemy się wymienić

Co do krycia, to jego prawie nie stwierdziłam :P zużyłam dzisiaj chyba prawie połowę warm no1 i krycie jakie uzyskałam to maksymalnie średnie.
A ja ze względu na pracę potrzebuje czegoś na maksa kryjącego.
W dodatku dość dziwnie wlazł mi w pory na nosie, mimo primera, że wyglądałam jak truskawka :P Nakładałam flatem, jutro spróbuję inaczej.
Plus taki, że po 10 godzinach nadal wyglądał w miarę, a przy takiej pogodzie minerały mi się warzą po godzinie :P
Więc jeżeli szukasz lekkiego krycia to mogą Cię zainteresować.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując