Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-22, 16:18   #1499
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ty się nie śmiej. Dziś mam kaca moralnego, że złamałam się na odwyku, więc aż myślę na anulowaniem superzamówienia w C. Ale chyba bym była głupia, no nie?


U mnie kurierzy Poczty Polskiej zmieniają się co średnio 2 miesiące. Co jakiemu wytłumaczę, jak krowie na granicy, żeby do mnie dzwonił z tą ilością paczek o konkretnej godzinie, bo inaczej mnie nie zastanie i nic nie zarobi, to przychodzi inny o zupełnie innej porze. Dlatego zasadniczo przerzuciłąm się na paczkomaty. Ale żeby nie było za fajnie, to kurier z Inpost powiedział mi, że ten paczkomat jest za mały i mu się przesyłki nie mieszczą i żebym zamawiała do innego paczkomatu. Nie mam wyjścia i pewnie tak zrobię.
Nie rób tego, będzie wtedy żal większy od wyrzutów sumienia. A poza tym to dawno takiej okazji nie było i pewnie nie będzie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora