Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-13, 14:22   #4857
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

10. Avon, Naturals, czekoladowy scrub do ciała, 200ml
11. Fusswohl, krem intensywny do pielęgnacji stóp, 10% Urea, 75ml
12. The Body Shop, żel pod prysznic, Mango, 60ml
13. Go Pure, chusteczki odświeżające, mięta, 15szt
14. Catrice, Camouflage Cream, 010 Ivory
15. Wibo, Eliksir, nawilżająca pomadka do ust, 01

W tym miesiącu zużyłam sporo kolorówki: korektor, pomadka, tusz do rzęs, puder w kamieniu. A to nie koniec - na wykończeniu mam jeszcze kredkę do brwi i konturówkę do ust. Mam nadzieję, że wkrótce je zużyję do dna.

Plan na najbliższy czas: zdenkować balsam do ciała Eveline oraz maskę do włosów Bingo Spa. Chcę widzieć ich puste opakowania jeszcze w grudniu.


Zastanawiałam się nad moimi noworocznymi postanowieniami odnośnie projektu Denko. Czas na moje przemyślenia.

1. Kupować MNIEJ, czyli sięgać po LEPSZEJ JAKOŚCI kosmetyki. Zwłaszcza jeśli chodzi o kolorówkę i pielęgnację twarzy.

2. Być SYSTEMATYCZNA. Jeżeli kupuję produkt, który wymaga systematyczności w stosowaniu - nie dawać wygrać lenistwu.

3. BYĆ ASERTYWNA jeśli chodzi o próbki. Potrafić grzecznie powiedzieć "nie", zanim urocza ekspedientka wrzuci do mojej torby z zakupami kolejne próbki.

Tutaj chodzi mi przede wszystkim o próbki, które nie są mi potrzebne: próbki żeli pod prysznic, szamponów, balsamów do ciała itp.

Jeśli zaś chodzi o próbki produktów, które chciałabym w przyszłości wypróbować - ta zasada nie obowiązuje.

4. Omijać Avon szerokim łukiem.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora