Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-10, 07:35   #1735
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Pranie oczywiście, chętnie powiem jak już dojdzie i go trochę poużywam, bo dopiero parę dni temu zamówiłam Ale opinie z tego wątku wystarczająco mnie zachęciły



Tak, na stronie napisane, że po 30-tym roku życia. Ja mam 27, ale w ramach kuracji zimowej chyba sobie je zapodam na Gwiazdkę



Miałam ten krem, ale byłam niezadowolona. Wogóle mnie nie nawilżał, nie mówiąc już o jakimkolwiek rozjaśnianiu przebarwień. Liczę, że liponowy będzie lepszy
no to ja jego jeszcze raz pochwale mam straszna plamę na buzi i wiecie co zaczeła znikac znikneła w połowie a stosuje tylko miesiąć jak na mnie to super nawilllza ale ja dodaje 2 krople rose i żel harilunorowy może dla tego
Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
muszę się pochwalić moimi nowymi zakupami na BU

-olejek myjący bezzapachowy
-peeling enzymatyczny
-żel hialuronowy 1%
-hydrolat cytrynowy
-hydrolat geraniowy
-maseczka truskawkowa
-butelka z atomizerem
-olej kokosowy
-neem w proszku
-ekologiczny olej tamanu
-olej monoi
-masło mango

pierwsze testy wkrótce póki co mogę się wypowiedzieć na temat masła mango - nie ma prawie zapachu...smaku też nie. widocznie natłuszcza, będę stosować na skórki koło paznokci i pod oczy. olej monoi ma niestety słaby zapach, a szkoda bo jest tak wychwalany na stronie BU. jako perfumy w kremie raczej go nie będę używać, choć zapach rzeczywiście bardzo ładny, szkoda że najbardziej go czuć po wsadzeniu nosa do opakowania :P
nowe opakowania bardzo fajne, zwłaszcza hydrolatów - bardziej przypominają toniki niż te apteczne opakowania. pudełko na peeling też fajne, na pewno ładniejsze niż to którego zdjęcie jest na stronie.
co do tego jak działają wszystkie te produkty będę mogła się wypowiedzieć dopiero za kilka dni a później napisze opinie na biochemicznym KWC i stronie BU.

szybkie pytanko a propos olejku myjącego - mam nadzieję że to normalne że jak stoi to wytrąca się na dnie opakowania taka gęsta substancja? to pewnie ten emulgator?
ja dostałam olejek monoli najpierw próbeczkę i bardzo mnie się spodobał używałam go jako dotaek do kremu do rąk i do balsamu bardzo ładnie ciało pachniało nie balsamem a własnie olejkiem . Wczoraj pierwszy raz zrobiłam olejek do mycia jak narazie nieobsypało mam nadzieje że olejki nie będą zapychać kupiłam masło kakowe i tez zero zapachu wręcz smierdzi
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora