Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-23, 19:48   #27
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Wszystko bym Ci ukradła, gdybym nie była na odwyku. Co powiesz o żelu Gillette? Masz może porównanie to tych z Isany?
Dziękuję, ale nie oddam Gillette to mój ulubiony żel do golenia, a ta wersja zapachowa jest cud miód, taka jak prawdziwa lawenda, a nie jakaś przerobiona, jak w tych wszystkich innych kosmetykach (heh, szkoda, że to tylko żel) Co do samego żelu, to wg. mnie jest o wiele lepszy od isany, bo nie spływa pod prysznicem, wytwarza się na prawdę gęsta piana. Do tej pory byłam za isaną, bo kosztuje zaledwie 4 zł, a ten 20..., ale w promocji za 11 można przeboleć, bo różnica w użytkowaniu jest wielka. Jest wydajny (golę pachy codziennie, łydki raz w tygodniu i jedną butlę mam na 4-5 miesięcy w porywach to 6) no i używając go zacięłam się tylko raz, przez własną głupotę.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Używałaś już Cleanance K czy czekasz do jesieni? Bo nie wiem na jaki rem z kwasami się zdecydować.
Używałam, na noc, na dzień filtr 50 spf albo 40 i przebarwień nie ma. Na razie odstawiłam (stosowałam 2 tygodnie) i zacznę znowu w połowie września.

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Fajna aktualizacja Jak oceniasz krem 5% urea? uzywasz do rak? czy może do stóp? mam ochote sprobowac ten kremik
Dziękuję Szczerze, spodziewałam się po tych zachwytach nie wiadomo czego, a ten krem jest gorszy od innych, przynajmniej dla moich rąk. Pachnie niby świeżo, ale bardzo chemicznie, konsystencja jest tępa, pozostawia tłustą powłokę, która w miarę szybko się wchłania, nawilża baardzo przeciętnie, na pewno nie będzie dobra dla mnie, na zimę. Przez działanie, idealny na lato, przez konsystencję - na zimę i dlatego nie lubię.

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Ooo, nowa część! Melduję się i wstawiam aktualizację.
(z lusha mam jeszcze mydełko Miranda, ale podarowałam je mamie)
lush planuję uśmiechnąć się do kuzynki z usa

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witajcie
i ja dodaje coś od siebie, narazie sama pielęgnacja twarzy
ah i z góry przepraszam za jakość, ale aparat jest na wakacjach ^^
Super Jak oceniasz te kremy (bioderma, aa, vichy) i który jest z nich najlepszy?
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując