Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nail Tek-i jak Wam pasuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 14:58   #848
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Hydration kontra jej poprzedniczki.

Cytat:
Napisane przez kaskaa5 Pokaż wiadomość
Bardzo Was prosze o podpowiedź, którą odżywkę kupic.Chciałabym już zamawiac, ale cały czas nie wiem czy lepiej zestaw Foundation II + IT II czy samą Hydration II. Z Waszych wypowiedzi wynika, że paznokcie moga sie kruszyc od "starej" formuły.
Podpowiecie, co zrobic?
Seria Hydration jest nowa, więc podejrzewam że nie wiele dziewczyn zdążyło ją wypróbować, dlatego nikt nie odpowiadał.
Jesli masz słabe, rozdwajajace się, łamiące, lub cienkie paznokcie i Nail Tek będziesz używać po raz pierwszy, to polecam Ci na początek zestaw Foundation II + Intensive Therapy II. To wypróbowane odżywki, godne polecenia i wielu dziewczynom pomógł (mi też).
Paznokcie mogą się kruszyć przy dłuższym używaniu tego zastawu, ale wcale nie muszą. No i podobno mogą zacząć się kruszyć dopiero wtedy, gdy kuracja się powiedzie i Twoje paznokcie zrobią się bardzo twarde (i suche)- to jest przyczyna kruszenia.
Mi się nie kruszą, a zdążyłam już zużyć cały zestaw, a potem stosować tylko Foundation pod lakier kolorowy (do dziś tak robię).
Nastepną odżwykę zamówię już sobie Hydration, ale raczej z ciekawości niż z potrzeby przeciw kruszeniu
Myślę, że śmiało możesz sobie zamówić zestaw F II + IT II i po zakończeniu kuracji (po skończeniu buteleczek), gdy już będziesz miała mocne pazurki, możesz sobie zamówić Hydration (o ile będzie taka potrzeba)
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując