Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-03, 20:14   #949
Coselka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Hej dziewczyny proszę o pomoc w okresleniu typu urody . W tescie feerii barw wychodzi mi wiosna , ale nie do konca jestem przekonana co do wyniku.
Mam nadzieję , że dobrze się opisałam i ,że nie bedzie tu zbyt wielu sprzeczności. Cięzko się samemu obiektywnie ocenic


1. Jak się opalasz -opalam sie dosć szybko , najpierw na taki ciemno
czerwony ( ceglasty?) kolor , na drugi dzień mam juz normalna opaleniznę wydaje mi sie , że zółty , delikatnie wpada w oliwkowy ( taki przykurzony kolor) ( nie opalam się na czekoladke ).

2. Kolor oczu -oczy piwne , od piwnego przechodzą w zielonkawy przy obwódkach , gdzieniegdzie bursztynowe plamki . Brwi mam ciemne , o chłodnej tonacji , geste ciemniejsze od naturalnego koloru wlosow.

3. Piegi -mam ; wydaje raczej w cieplej tonacji


4. Cera -zimą jestem blada , twarz jest jasniejsza od reszty ciała i latwo sie rumienie na różowo , skora ciala jest żółtawa

5. Naturalny kolor włosów - z tego co pamietam to taki bardziej mysi , z cieplymi refleksami , zaraz po urodzeniu mialam ciemne wlosy , w dziecinstwie nie bylam blondynka ale wlosy tez nie byly ciemne . Pozniej troche sciemnialy. Teraz się farbuję i korzystniej wygladam w ciepłych brazach . Mialam kiedyś blond pasemka, ale to bylo dla mnie bardzo nie korzystne.


6. Kolor ust: raczej koralowy ,jasnne

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - butelkowa zieleń , szafirowy , czarny , czerwony ( ale nie krwisty ) , niebieski , ceglasty

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?pasuje mi czerń i biel

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"? - nie wiem , nie lubię takich kolorów wiec cięzko mi ocenic bo omijam takie barwy


10.Nie wiem , w szarosciach " ginę".

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?- jedne i drugie ,wydaje mi się, że korzystniej wygladam w zimnych . Z bizuterii i to i to , czesciej nosze srebro .


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?- nie znam odpowiedzi na to pytanie , nie lubię duzych wzori w i kontrastowych zestawien
Coselka jest offline Zgłoś do moderatora