Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-03, 22:17   #952
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - ciężko, najpierw jestem czerwona od slonca, nastepnie wychodzi brazowa opalenizna. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu
- oczy jasne zielone z ciemna obwodka. Oprawa oczu rzesy brwi ciemna, brazowa.


3. Piegi - jesli sa to jasno brazowe


4. Cera - odcien typowy bezowy, naturalny. Ogolnie mam jasna cere, ale nie porcelanowa. Jeżeli się rumienie, to na kolor różowy


5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz. Wlosy bardziej mysie.


6. Kolor ust golnie chyba troche jasny troche ciemny, pol na pol, kolor różowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
najlepiej czuje sie w ciemnych i ogolnie stonowanych kolorach. Bardzo lubie czarny. Lubie tez granat, biel, cielisty, czerwien, kremowy. Zle sie czuje w kolorach wyrazistych, neonowych, w zolci, pomaranczowym, brazie, zielonym.
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Bardzo lubie polaczenie czerni i bieli, ale mysle ze czysta biel i czysta czern tylko na wyjscia, na codzien nosze wlasnie kolory zblizone, kremowe, brazy, granat.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Nie, nie pasuja mi.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Nie przepadam za kolorem szarym, zdecydowanie wole czarny. Mysle ze kolor szary jest zbyt smutny. Jedynie w makijazu go dopuszczam.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?
Pasuja mi kolory zimne, jesli chodzi o zloto i srebro to zarowno to jak i to lubie. I nosze bizuterie taka i taka.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- Moge zestawiac kontrastowe kolory, np. czern z biela i blisko twarzy wyglada to ladnie.

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2014-01-03 o 22:32
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora