Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-04, 10:35   #955
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez lionheartedgirl Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny, chyba już wiem

Po przymiarce kolorów pomarańczowy/fiolotowoniebieski, wystarczyło spojrzenie w lustro żeby stwierdzić, że jednak ten drugi.
Dla pewności założyłam złotą biżuterię i tak jak poradziła Wampierz starałam się być obiektywna... i muszę przyznać, że pasuje. Choć jak na początku nie byłam pewna i jeszcze zasięgnęłam rady mamy Potwierdziła moją wersję.

Co do czystości/przygaszenia, z tym nie miałam problemu, od razu stawiałam na czyste.

No i jeszcze ta biel... dla porównania założyłam bluzkę w odcieniu beżu i zwykłą białą koszulę. W beżu wyglądałam nijako. W koszuli z kolei w połączeniu z karnacją trochę blado... ale może to też kwestia włosów, gdyż teraz nie mam naturalnych i mogły zaburzać wynik. Na pewno lepiej niż w beżu.

W intensywnej czerni wyglądam dobrze, co do tego jestem przekonana.

Po przejrzeniu bloga i paletek kolorystycznych, zauważyłam że w czystej zimie jest więcej granatów niż w przypadku czystej wiosny. I te granaty też mnie trochę naprowadziły.

Wynika z tego, że jestem czystą zimą Czas zrobić przegląd szafy...
A rozważałaś true summer?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora