Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - badania na gronkowca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-24, 19:48   #29
xxsweatdreamsxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: gronkowiec?

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
No coz, jak juz mowilam nie bede sie klocic i uwazam, ze nie masz racji. Gronkowiec moze i wystepuje u kazdego, ale tego badania nie robi sie po to zeby wykryc takiego czy innego gronkowca jedynie, ale takze by wykryc inne bakterie. A ze twoj maz jest lekarzem to mnie nic nie przekonuje. Kto sie leczyl na tradzik ten wie, jacy sa u nas lekarze i na jakim poziomie jest wiedza wiekszosci z nich. Raczej wy poczytajcie i popytajcie EOT jesli o mnie chodzi :P


Wiesz nie chce nic mowic, ale sama mialam wymaz zrobiony z ropnego wyprysku i tez wykryto u mnie gronkowca koagulazyjnoujemnego i dostalam na 15 dn antybiotyk i zobacze co bedzie dalej, moja pani dermatolog powiedziala ze ja nie mam tradziku to sam zmiany skorne wywolane przez gruczoly lojowe, bo to ze sie leczy ktos iles lat na tradzik nie znaczy ze wie wszystko na ten temat akurat jestem teraz na kosmetologi i mamy taki przedmiot jak dermatologia wiec tez sie idzie czegos nauczy i tak na marginesie, i tradzik powstaje z zaskurnikow a ja ich nie posiadam takze to jest lekka roznica, wiec naprawde nie musisz sie z kims klocic i byc przy swoim czasami trzeba poczytac co to jest tradzik a potem sie wypowiadac, bo skoro ktos mowi ze rozmawia z mezem lekarzem to raczej mowi prawde a nie wymysla. a ja jako przyszla pani kosmetolog tez juz cos wiem na ten temat...
xxsweatdreamsxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując