Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - strzelanie w stawach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-13, 11:44   #22
kasiahorwat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: strzelanie w stawach

[1=8130adda5fdf07dc6108f86 8c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f 2a7083;2348413]Jesli komus czesto samoistnie strzelaja stawy a przyczyna jest scieranie tkanki stawowej to napewno nie oznacza to niczego dobrego. Kregarz celowo i umiejetnie usuwa oznaki bolu, ustawia kregi, relaksuje i strzelanie to rozni sie od strzelajacych stawow...[/QUOTE]
A co zrobic jesli od dluzszego czasu mam tak, ze robie dziwne pozy, naciagam sie, spinam barki, wykrecam, a wszystko po to, by "odstrzyknac" sobie kregoslup. Jak sie zrobi "chrup", to plecy przestaja na chwile bolec. Potem znow, po kilkunastu minutach. Kiedys wystarczylo raz na godzine, teraz juz jest gorzej. Do tego zaczelo mi chrupac w prawej czesci obojczyka - bo w ogole chrupie mi kregoslup piersiowo-szyjny, a boli glownie prawa strona plecow na gorze. Czasem dochodzi do szyi, czasem poboli glowa, ale plecy bola prawie non stop.
Pytanie brzmi: czy jesli w koncu postanowilam wziac sie za cwiczenia, to cos pomoze? chodze na taniec i delikatna joge, zeby sie rozciagnac i wzmocnic plecy. Lekarz po przeswietleniu nie zauwazyl nic, drugi stwierdzil kefoze (cokolwiek to jest). Co robic?
kasiahorwat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując