Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowe pomysły dla Ishi :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-06, 21:43   #17
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Dermacolor moze i oslawiony, tego nie wiem, bo do tego sie jeszcze nie dokopalam Powiem jedno:czytam jak ludzie pisza,ze Kryolan lepszy jest ale to przeciez ta sama firma, a konkretnie Kryolan to firma , ktora urodzila Dermacolor, wypuscila na rynek te serie.Nie wiem gdzie mozna nabyc ten specyfik ale pewnie na ebayu czy allegro. Ja zakupuje wszystkie w UK, tutaj mieszkam, wiec w razie co polecam sie, moge zalatwic gdybys miala problem w Polsce(i zadne tam czarne interesy mi nie w glowie, po prostu jesli moge pomoc, pomoge chetnie).
Odnosnie fryzury to powiem,ze stylistka nie jestem i moge jedynie wyrazic moje skromne zdanie. Podkreslilabym kolor i zdecydowala pomiedzy jasnym lub ciemnym.Twoje wlosy troszke przypominaja mi kolor ciemny blond wiec moze zdecydowalabys sie na balejaz czy pasemka albo na jednolity czekoladowy kolor,ktory zdecydowanie kontrastowalby z jasnymi oczami a to sie rowna miodzio Widze ,ze jestes zwolenniczka linera i tak trzymaj. Pasowalby ci odcienie fioletu oraz zieleni, makijaz mam na mysli a nie wlosy, bron Boze!!!
Mysle,ze gdybys zdecydowala sie na przyciemnienie wlosow i grzywke to ciemne, zdecydowane fiolety beda pasowac, do tego wystarczy tylko blyszczyk bezbarwny i "w£ala"
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując