Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-18, 16:46   #23
trOLka
Przyczajenie
 
Avatar trOLka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Leczenie Olejem Czyni Cuda!!!

Cytat:
Napisane przez venuss1
Chyba nie przeczytalas do konca wszystkiego, jesli tak uwazasz. Nastepnym razem czytaj uwazniej i dokladniej.
"Dzieki ssaniu uleju lecza sie komorki, tkanki oraz wszelkie narzady organizmu ludzkiego. Przy tym organizm usuwa z siebie wszystkie niepotrzebne, martwe substancje ktore go niszcza"
Jezeli to wszystko to sprawa podswiadomosci to dlaczego znalazlam wiadomosci na temat tego leczenia w w internecie, gazecie i co najwazniejsze w ksiazce nie o podswiadomosci lecz o medycynie naturalnej. Zeskanowalam wszystko co bylo i zamiescilam linki.

venus1, a jednak doczytałam.
Zamiast "nie przeczytałaś do końca" chciałaś napisać, że nie zrozumiałam sposobu "uzdrawiania" olejem? -Tak!! Nie rozumiem, bo nie widzę tu logicznego wytłumaczenia. Jakim sposobem ma leczyć olej, skoro nie styka się w bezpośrednim kontakcie przypuśćmy z nerkami, watrąbą, żołądkiem.. itp.
Wyobraźmy sobie.. biorę olej do ust i co? Sse i..? Wybaczcie mi mój sceptyzm, ale jak narazie nieznalazłam jakiegokolwiek poparcia dla uwiarygodnienia tejże metody leczenia.
Apropos tego, że ten artykuł o ssaniu oleju zeskanowałaś z inetu.. wiele rzeczy można napisać, co nie musi oznaczać odrazu, że jest prawdziwe
__________________
Sprawy seksu to bzdury - rzekł szpetny ponuremu
trOLka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując