Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 14:21   #1400
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Naprawdę jednorazówka To wymyślili Co to w ogóle za pomysł produkować takie coś, pewnie starczy na opakowanie peelingu W sumie za 6 dych to jeszcze ujdzie


Sylwiusaka, co myślisz o tym serum Dead Sea Dr Organic Nałożyłam je przed chwilą i muszę przyznać, że jest całkiem, całkiem, może nie zachwyciło mnie, ale fajna jest buzia po nim i dobrze się wchłonęło, nie jest ciężkie. Natomiast tonik Florame też jest całkiem fajny, chociaż nie wiem, czy wart swojej ceny, nie urzekł mnie jakoś nadzwyczajnie.
Nawet zadowolona byłam z tego serum, nic nie musiałam dodatkowo na nie nakładać. Po kilku użyciach zaczął mnie denerwować taki trochę sztuczny efekt rozświetlający tego serum, jakby coś zostawało na skórze po nim.
A dla mnie tonik to najlepszy produkt z tych trzech kosmetyków Florame, które kupiłam. Ale masz rację, raczej nie wart ceny regularnej.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zamawial ktos cos ze 100% pure na BF lub Cyber Monday?
sciga mnie urzad celny mimo iz paczka o wartosci 45euro
Ja zamawiałam stamtąd kilkakrotnie, ale nigdy nie miałam dodatkowych opłat. Na paczkę z CM też czekam.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora