Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-26, 13:18   #201
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Pilarku,
Malina jak jeszcze kiedyś napiszesz że nie potrafisz malować to ukatrupię te usta są przecież idealne, mega staranne! maluj kobieto częściej plis

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dobra, tera jo... Czas na moje niedorobione mani
świetnie Preziu eleganckie, a Pilar mi się tak kojarzy trochę

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

chciałabym mieć takie w doniczce na balkonie
taa i żeby dużo owocowało!



Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja chcę tego OPIka Wiem, że stara kolekcja i w ogóle.. ale chcę I znalazłam go za 29zł
mogłabyś napisać nazwę o jakiego chodzi? bo mi pokazuje obrazy dla : opi glitter nail polish. Ja nie wiem, ale coś mam z tymi wyszukiwaniami ewidentnie nie tak

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Obiecałam to wstawiam te krzywuły, ale shame on me. Następnym razem będzie równiej.
jest ślicznie owszem, widać minimalne niedociągnięcia, ale w realu na bank nikt tego nie dojrzy.


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
źle się w takich ostrych kwadratach jednak czuję.
Wiem o rozumiem to takie moje widzimisię jak zwykle

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

no nic.. pożyjemy, zobaczymy no chyba ni dy rydy.. jak Ty coś wymyślisz, to cięzko zgadnąć

zrób sobie raz na ruski rok nie zaszkodzi
nie wymyśliłam nic tym razem, tylko lakier w naszym kręgu chyba nieznany, albo mało popularny, na zdjęciach kolekcji zdjęcia nie było więc raczej trudno

nie boję się, że zaszkodzi tylko nie jestem pewna czy mi będzie smakować, nie wiem czemu

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
No wymagające mam, nie zaprzeczę Ale maziam je olejami i wieczorem smaruję grubo masłem kakaowym.
Hehe, nie szkodzi
Hmm... może nie odkryłaś jeszcze dokładnie czego im brakuje? Nasza Smoo miała ciągle ze swoimi problemy, a teraz ma ładniusie nie?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora