Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tani i skuteczny sposób na trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-29, 12:49   #15
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: tani i skuteczny sposób na trądzik

Cytat:
Napisane przez miśkam
Witaj SK mam pytanko ostatnio zauwazylam u ciebie powiekszone pory na czole i w okolicy nosa na policzkach.Co mam zrobic zeby to zlikwidowac??
Rozumiem , ze zauważyłas je u siebie
Nie jestem SK, ale pozwolę sobie napisac kilka słów.
Rozszerzone pory , to problem wielu osób, zwłaszcza zaś obciążonych cerą tłustą, problematyczną.
Tendencja do ich rozszerzania jest zazwyczaj kwestią genetyczną i na stałe, teoretycznie zwezić ich nie sposób. Można jednak wpłynąć na wygląd skóry poprzez odpowiednią pielęgnację.
Na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków, bedących sprzymierzeńcami w walce z tym kłopotem.
Zwężające działanie mają glinki ( maseczki- w formie pasty, lub sypkiej), istnieją także maseczki, specjalnie stworzone w tym celu (np. Eris Lirene, maseczka zwęzajaca pory). Dobry efekt przynosza także specyfiki przygotowane w domu, np. maseczka z białka kurzego.

Zgadzam się z opinia Smoczycy, iz rozgrzewanie skóry częstymi parówkami, moze wywoływać skutek trwałego rozszerzenia porów, podobnie jest w przypadku częstego mechanicznego oczyszczania cery.
Skórę zdecydowanie lepiej jest koic niż draznić, to mądra reguła.
O ile pamietam, marka Vichy posiada w swej ofercie kosmetyki służące zmiejszaniu porów, Sprawdz w KWC Polecam takze lekturę wątków, poświęconych temu zagadnieniu.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując