Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-13, 20:25   #1439
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Oho. Przyszłam sobie poczytać wątek (robię to również od dawna) i jedna stronę "novelove",druga to samo.
Więc wyjaśnię wszelkie wątpliwości. "Kółko wzajemnej adoracji"-tak to o was. Miałam na myśli TEN wątek. I trochę w tym prawdy jest... Na pierwszy rzut oka super,miło. Dziewczyny przyjaźnie nastawione do siebie. No ale tylko w stosunku do siebie. Zauważyłam niejednokrotnie, gdy przychodzi jakaś "nowa" to odpowiadacie jej zdawkowo i z wielkim bólem, "no bo przecież to już było!"(nie piszę tylko o sobie).
Może i było,ale 100 stron temu,poprzeplatane rozmowami o 10 tyś innych spraw. Musiałabym z tydzień czasu poświęcić,by to znaleźć.

I konkretnie do pewnej Pani, która to 100 razy mówiła mi o tym samym... Yattamanka chyba.
Spytałabym się 101 raz o to samo, gdybym uważała że nadal nie jestem w 100% pewna tego,co i jak chcę zrobić.

Jestem totalnie zielona w kwestii włosów,fryzjerstwa-a szczególności włosów blond. Nie chciałam czegoś spartolić,tylko dlatego że się nie dopytałam. Wy jako doświadczone już w tym temacie dziewczyny, stanowicie skarbnice wiedzy,której ja za grosz nie posiadam.



Nie rzucać się na mnie z pazurkami
Nie zamierzam rzucać się na Ciebie z pazurami - gdybym to zrobiła było by to niekulturalne - a nie jestem tego typu osobą to po 1 a po drugie - przyznałabym tym samym, że masz rację.

Jeżeli jak twierdzisz naprawdę czytasz wątek od dawna to powinnaś znać odpowiedź na to pytanie - chyba, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem..

Dodatkowo - wystarczy przeczytać kilka stron do tyłu by zauważyć, że pojawiło się tu kilka nowych osób i bezproblemowo odpowiedziałyśmy i pomogłyśmy na tyle ile się dało.

Nie wiem jaki masz problem, że próbujesz tutaj uskuteczniać jakieś dziwne pomówienia. Ale na pewno nas nie sprowokujesz.
Pozdrawiam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora