Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 09:32   #4516
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Wlasnie, jak to teraz z wit.D, latem tez podajecie?

millena, daj przepis na te parowy
Kurde, przez Ciebie i agate musze kupic maszynke do miesa nowa (wyobrazacie sobie,ze ja mieso miele wciaz taka stara,reczna?:-P), takiego mi smaka narobilyscie na domowe kielbaski. :-P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jak sie wybiega na sloncu to nie daje wit D, ogolnie w lato to mi sie zapomina.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Millena, zrobię te parówki, ale w jelitkach baranich

Moje dziecko nadal śpi w dzień dużo. Przeciętnie 2,5-3,5 godziny.
Zasypia ok. 12.30-13 i śpi do 15.30-16.30
Akurat wracam z pracy, podszykuję obiad i się budzi. Zjadamy i około 17.30 wychodzimy i mamy czas do 20-21 Później szybkie mycie, albo i nie i do spania
Jak jest jasno i ciepło to taki układ nam odpowiada
Naprawdę wasze dzieci tyle śpią w dzień?? Zazdraszczam...
Syn koleżanki, co ma 5 lat, śpi czasem po przedszkolu od 14-15 do 18. Ledwo potrafi go dobudzic. Zje kolacje i idzie spac.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Agata dzieki.
Deski jakis Wojtka kolega mial bardzo ladne, wiec stolarz zrobi z naszych dobrych desek.
Jeszcze nie zaczeli robic, myslalam ze zlew pod blatem bedzie lepszym pomyslem, no i ladniej wyglada ... a teraz juz nie wiem :/ chce zeby blat byl w miare bezproblemowy, naczyn myje duzo i tak bede musiala mega pilnowac zeby go bardzo nie moczyc :/
zmywarki nie mamy gdzie wstawic ...
zapisalam sobie ten olej w ulubionych, na pewno mi sie przyda ta informacja, bo na forach kazdy radzi co innego :/

Mialam stare meble drewniane, obmalowalam je na bialo. Mam stolik z drewniana gora i chcialabym by kolorowo wygladalo podobnie i wszytko wspolgralo.
Kuchnia bedzie pomalowana na bialo, lisewki i doly szafek juz sa biale.
Plytki bardziej by inne pasowaly, no ale chcemy zrobic to jak najtanszym kosztem. wiec zostawiamy tak jak jest.
Ten blat w ogole nie pasuje, mysle ze debowy bedzie wygladal ladnie.
Poki co jeszcze nie kupilam zlewu, musze w przyszlym tygdodniu za nim pochodzic
Jeszcze nie wiem jaka dokladnie powinna byc najbardziej odpwiednia grubosc tego blatu, w necie tez nic madrego nie wyczytalam...

Leon lubi jezdzic rowerem owszem, ale jako pasazer na foteliku )
agatka łądnie wyglądają te pomalowane fronty Lubię takie DIY małym kosztem

Co do malowania kafelek to naprawde potrafi to ślicznie wyglądac i nie masz czego sie obawaic

Koniecznie zajrzyj sobie na bloga http://www.makehomeeasier.pl/page/5/ tam jest metamorfoza kuchni, lazienki etc. , dziewczyna właśnie malowała kafle w łazience wyszło ślicznie

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

agatka fajnie pasowałby do tej kuchni matowy szary, podobnie jak w metamorfozie w tym blogu, może na to jakieś naklejki, biały napis?

Mi też marzy się kuchnia, ale z tym trzeba poczekac, bo chcę porządną + cały nowy sprzęt chociaz jak widzę, że ceny nowych mieszkan wcale a wcale nie spadają to mnie troche dół bierze o moim przedpokoju nie wspomne... ostatnio na Hanie prawie zleciały drzwi przesuwne bo szafy nie zmienialiśmy, tylko zrobiliśmy okleine ale ogólnie jej stan pozostawia wiele do życzenia
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując