Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-31, 20:13   #67
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Leczenie mojje mlodszej corki zaprowadzilo mas do szpitala. Zosia ma obustronne zapalenie pluc. I jestem z nią na oddziale. Mąż nie moze i zostałaby sama. Zasnela w koncu o22 i zaraz zaczely sie leki.. Syropy, pompy z lekami. Wiec spi mi na rekach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedne duzo sił dla Was i szybkiego powrotu do domu
Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Mnie też nie ma na liście. 4 ciąża będzie syn termin 24.04.

Też zamierzam kupić gondolę bo mam snapa ale przy okazji dowiedziałam się że do trenda naszego można dokupić koła pompowane i pasują bo sprawdzałam w sklepie😊.

Lozeczko kupimy chyba dostawne materiałowe z kinderkraft ktoś z was miał może takie i może się podzielić opinią.
ja dzisiaj stwierdzilam ze taniej wyhjdzie kupic uzywana gondole nawet w zestawie niz dokupic uzywana gondole do valco :/ juz oszaleje z tymi wozkami
Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Beznadziejny ten rok... Niestety, szans na wypis na razie brak. Jestem zalamana...
Nie wiem jak to bedzie, ale nie wyobrazam sobie lezec tu kolejne 3 miesiace. Synek mnie zapomni... [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
trzymaj się... nie wiem jak Cie pocieszyć, chyba nie da się ja ide do lekarza 2.01 i boje sie ze mnie polozy do konca... nie spie po nocach ze strachu... choc odpukac nie ma u mnie krwawienia ale mam swiadomosc, że to moze pojawic sie w kazdej chwili
choc pamietam, jak kiedys polozna mi powiedziala: starsze sobie poradzi, to w brzuszku jest calkowicie zalezne od Ciebie
Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Wszystkich dopisze tylko dopiero wstałam i mama mnie na zakupy wyciąga [emoji16] Mam jeszcze propozycje żeby rozbudować ten pierwszy post np. Dopisać listę wizyt, jakie mamy wózki, listę wyprawkową taką podstawową albo podpiąć jakieś przydatne linki. Co wy na to? [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poproszę o dopisanie dziewczynki Alicja
Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Sugar nie wypisuj się ani stąd ani ze szpitala. Dużo siły życzę. Synek da sobie radę, na pewno ma super opiekę. A ty też jesteś teraz pod dobrą opieką. Ten czas w końcu minie i będziecie wszyscy razem cali i zdrowi z maluszkiem. A to jest teraz najważniejsze!
Trzymam kciuki żeby się szybko podniosło i lekarze wypuścili cię do domu. Ja wiem, że mimo najszczerszych chęci w domu z dwulatkiem nie da się leżeć.... No nie ma takiej siły. Wg mnie wyjście i mówienie że będę się oszczędzać to nierealne. Trzymaj się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja od swiat wstaje tylko do łązienki, po prysznic i ewentualnie do innego pokoju wiec da się jak ma sie wsparcie. Od czwartku przyjedzie moja mama, od 7.01 udalo sie jakims cudem znalezc nianie wiec mam nadziej, że to lezenie uchroni mnie przed szpitalem jak najdłużej
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując