Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-15, 08:42   #4091
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
marudzisz ja sieu widzeu jutro z cotką, tremę mam
yhym
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cotka jest śliczna Ja już widziałam
ja sie z Cotka też bede za jakiś czas widziec-wymieniac



Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Wiesz co..? Lepiej weź Ps3. Przepraszam jeśli mieszam Ci w głowie.. ale moim zdaniem bardziej sie opłaca Plejka..
popieram. a na jakiej grze zależy synowi?

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Do różu, innego fiberka nie znałam : noniewiem: Czasem na wymiance można jeszcze dostać, ostatnio się pozbyłam
a ja go dostałam i bardzo fajnie sie sprawuje do różu

Cytat:
Ale miałaś się rozjaśniać
jak sie farba sprała to sie same rozjaśniły ale chyba walnę jeszcze pasemka jasne na samą górę
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
ja nie Dominka, ale powiem - wiatru już praktycznie nie ma, ale widoczne wszędzie ślady po wczorajszym kataklizmie - na mojej ulicy na przestrzeni 50 metrów 5 wyrwanych drzew rozpracowywanych już na kawałeczki...
a u nas jest jeszcze wiatr.... ale jak wiadomo we Władku piździ sto razy bardziej niż w trójmieście bo to nad samym morzem prawdziwym a nie jakaś tam zatoka sroka

wczoraj pradu nie było w pracy. a że zaklad cały zmechanizowany to czekaliśmy godzine, prawie dwie i kierowniczka puściła produkcje i nas do domu. No to ja do autka, wzielam jeszcze dwie panie z produkcji co to transportu nie mialy i jedziem, przedzierając sie przez wichurę. Jestem juz w połowie drogi i dzwonią, że prąd jest i wszyscy mają wracać no to miałyśmy wycieczkę
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-15 o 08:45
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora