Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włókniaki
Wątek: Włókniaki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-30, 13:37   #22
Iza101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Elektroklglacja - po usunięciu włókniaków

Witam
pare dni temu usuwałam włókniaki których miałam mnóstwo na szyji metodą elektrokalgulacji. Mam teraz strupki, w jednych miejscach już odpadły a w innych jeszcze nie. Deramtolog nic mi nie powiedział czy mam je czymś smarować- i tu pytanie czy powinnam je czymś smarować zeby nie zostały blizny?
Druga sprawa to Pani dr usuneła mi włókniaki i dwa -dla mnie to pieprzyki - dla Pani dr chyba nie (ale ja oczywiście nie jestem specjalistą) - nazwijmy to znamiona: 1 większy na 0,5 cm szerokości i tak jakby troche wypukły a drugi okrągły -takie jakby kółeczko odstające i z niego wyrastały mi włosy. I chyba mam problem sama ze sobą bo zaczynam strasznie panikować i cały czas zastanawiam sie czy lekarz wiedział co mi usuwa i czy nie pomylił się bo np. tego nie można było usunąć elektrokalgulacją i czy z tego nie wynikną jakieś straszne konsekwencje???? A te myśli nachodzą botam gdzie usuwała mi włókniaki nic nie czuje a w tych miejscach czuje swędzenie i nie tyle że jakiś ból tylko poprostu coś tam czuje.
Iza101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując