Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co na początek???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 22:17   #24
Meryem
Raczkowanie
 
Avatar Meryem
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 39
Dot.: Co na początek???

Cytat:
Napisane przez justyce
Do effaclaru możesz dorzucić maseczkę aspirynową.
Z AHA zaczęłabym przygodę dopiero jesienią, bo sprawiają, że cera staje się fotowrażliwa.
Żeby nie zakładać nowego wątku podpinam się pod ten
Poczytałam już troche o kwasach i wydaje mi się, że odpowiednie będą dla mnie kwasy BHA (zapytam jeszcze dermatologa do którego sie wkrótce wybieram). Tylko tyle przeczytałam tych wątków o kwasach i filtrach, że kompletnie nie mam pojecia co wybrać Czy mogłabym prosić aby którąs z was sporządziła mi spis/listę kosmetyków, w które powinnam się zaopatrzyć? Bo ja już sama nie wiem czy stosując kwas powinnam stosować też filtr? A jesli tak to czy do tego wszystkiego używać jeszcze żelu, toniku i kremu który używałam do tej pory? Wiem, wiem, że dużo pytam...ale nie chce wydać pięniędzy na cos co bedzie się znów kurzyć A wole się poradzić specjalistek niż samej kupić byle co Bede bardzo wdzieczna za podanie mi nazwy chociaż samego kwasu bha dobrego dla mojej cery (kłopotliwa strefa T, suche policzki, rozszerzone pory, cera mieszana, nie naczynkowa) i jesli filtr jest potrzebny to rownież filtru. Kwasy chce zaczac stosowac od wrzesnia
__________________


wiem co się liczy. a Ty wiesz. ?





Meryem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując