Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-19, 05:50   #1301
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Czasem na Truskawie można kupić w dobrej cenie shimmer bricka (w tej chwili nie ma, niestety). Zaglądaj tam co jakiś czas

Co do odcienia SB wiele zależy od koloru karnacji. U mnie zazwyczaj najlepiej sprawdzają się te z limitowanych kolekcji, bo nie są takie konkretne kolorystycznie.
Nectar to typowe odcienie na lato dla cer opalonych, ciemniejszych, cieplejszych. Ja go łącze z brązowawym różem (którego absolutnie samodzielnie nie noszę, bo po krótkim czasie kolor wtapia się w cerę i nie ożywia - a taką funkcję u mnie ma pełnić róż), inaczej wygląda na mnie zbyt pomarańczowo, bo twarzy nie opalam. Z natury mam ziemistą, oliwkową karnację. Nectarem podbijam kolor brązowawego różu.
Lubię go, jednak do uniwersalnych nie należy

Za to Beige na mnie jest prawie niewidoczny, wtapia się w skórę i jest za mdły. Myślę, że ten kolor będzie dobry dla osób o ciepłej, brzoskwiniowej karnacji, którym ogólnie jest dobrze w beżach i brązach.

Z takich neutralnych SB dla ziemistych karnacji dobry jest odcień Pink Quartz, ponieważ jest chłodniejszy i ma trochę różu w sobie. Jeśli ktoś ma ziemisty odcień skóry (chłodna oliwka) i dobrze mu w różach podbitych niebieskością to Pink Quartz będzie ok. Ożywi trochę buźkę
dziękuję za szczegółowy opis Wydaje mi się, że dobrze mi w brązach i beżach więc tym bardziej skusiłaś mnie na Beige

Jamestown, dopiero dzisiaj odkryłam Twój blog. Fajny!

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2013-05-19 o 05:51
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując