Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-21, 13:21   #859
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Kryjący, trwały podkład

Hej
Potrzebuje waszej rady. Szukam podkładu:
-trwałego(utrzymującego się powyżej 12 godzin)
-dobrze kryjącego
-o jasnym kolorze
- do cery mieszanej(teraz w czasie kuracji na trądzik cerę mam suchą)
Dodam,że mam ogromny problem z trądzikiem.Leczę go od 3,5 miesiąca aknenorminem i obecnie od czasu do czasu wyjdzie mi jakiś pryszcz. Ale najgorzej jest mi ukryć blizny. Całe czoło u dołeczkach, policzki w fioletowe bliny i broda również. Także na całej twarzy piętno, a mam dopiero 16 lat.
Żeby czuć się w miarę normalnie wśród ludzi używam podkładu
Revlon Colorstay z Softflex i jako korektor na te blizny(smaruje nim policzki) Dermacol. Kiedy wprowadzili nowa wersję revlonu podkład stał się koszmarny. Jeśli macie tą nową wersję to wiecie pewnie o czym mówię.

Mam straszny problem z doborem odcienia podkładu do twarzy.
Mam bardzo jasną cerę, karnacja chyba ciepła. W różowych podkładach wyglądam jak świnka!!! Więc jasny podkład z żółtym albo beżowym pigmentem lub neutralnym.
Z Revlonu mam 150 buff, ale wyglądam w nim trochę trupio blado. Odcień odcina mi się od twarzy (może dlatego,że ten korektor mam za ciemny 209, a smaruje nim policzki). Ten Dermacol 209 jest strasznie różowy. Mam też 213, ale też to już masakra.
Kupiłam też podkład Estee Lauder Double Wear Stay in Place 1w1 Bone 17. Jest dużooo za ciemny, zbyt intensywny żółty.Tyle kasy zmarnowane. Nie da się go rozjaśnić?????
Zastanawiam się nad Mac Studio Fix, ale nie wiem jaki odcień. W internecie nie mogę znaleźć próbek.
Pomóżcie!!!!!

Edytowane przez ola220
Czas edycji: 2014-01-21 o 14:54
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora