Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-07, 22:05   #2014
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

papryczka no kazdy ma swoj wlasny styl gotowania, u mnie w domu nie znosimy mdlych rzeczy, wszystko musi byc doprawione nie az tak ostro po prostu lubie czuc smak jakiejs przyprawy i mala je razem z nami..
wczesniej tez jej gotowalam tylko mieso czy dusilam z odorbina przypraw dla aromatu teraz od mc je to co my... i nic jej sie nie dzieje...

po prostu wczorajsze kotlety za duzo sypnelam przyprawy niz zwykle ale nie bylo to jakos masakrycznie bo inaczej dziecku bym nie dala...

u mnie np mala je schab pieczony w masie przypraw nawet czosnku zabek jest... kazde dziecko jest inne jedne zje cos innego i juz ma problemy brzuszne inne jedza co im wpadnie w raczki i nic im nie jest


u nas to na 95 % zeby... nie wiem dwojki czy dalej nic tam nie widze... mala wciaz goraczkuje tak do 38, gryzie smoka slina cieknie i ryczala dzis na noc z bolu az zwymiotowala bo probowalam jej dac cos zjesc jak sie uspokoila...

generalnie ostatnio jestem zabiegana ze hej nie starcza mi na nic czasu.... tz ciagle w pracy wiec jestem sama a musze tez pisac prace dyplomowa.... koszmar jeden... teraz dopiero skonczylam prasowac, rano musze wstac przed mala tz o 6 wstawic obiad, pranie umyc sie i ogarnac z grubsza bym mogla usiaasc do pracy jak bedzie drzemac przed poludniem

mam nadzieje ze chodziasz w te swieta odetchne

a w careofur widzialam te promocje... kurcze kiedys fajne promocje byly jak byly takie wielkie kartony tak z ciekawosci zapytam na ile starcza wam dajmy jedna paczka pampersow, tak orientacyjnie?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2009-04-07 o 22:06
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując