Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze sposoby na schudnięcie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-15, 12:47   #21
MaijaLena
Raczkowanie
 
Avatar MaijaLena
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Daaleko ;-)
Wiadomości: 44
Talking Schudnij! Na prawdę się da!

Witam dziewczyny.
Skoro tu jesteście to podejrzewam, że borykacie się z takim problemem jak ja. Mianowicie nadwagą, bądź po prostu tłuszczykiem tu i ówdzie.

Mam 165 wzrostu,ważę aktualnie 62kg , przed odchudzaniem 63.

Moje pierwsze porządne odchudzanie zaczęło się jakieś 2 tygodnie temu, wcześniej próbowałam, ale bez skutku, po 2 dniach wymiękałam i znów wracałam do mojej ulubionej czekolady, batoników, wielkich porcji na obiad...
Tymczasem postanowiłam się w końcu za siebie wziąć! Zaczęłam od tego żeby nie jeść słodyczy, a przynajmniej mniej, (np, tylko jedną kostkę czekolady dziennie, albo tylko jedno małe ciastko), herbaty i kawy nigdy nie cukrowałam więc miałam problem z głowy. Odstawiłam też chipsy, lody i inne świństwa.
Następnym moim krokiem było zmniejszenie porcji, produktów jakie spożywałam. Wcześniej na śniadanie mogłam zjeść 2 lub 3 kromki np. białego pieczywa z szynką, tłustym serem i czymś tam jeszcze, zajeść to 3 kostkami czekolady i jeszcze nie miałam dosyć. Teraz na śniadanie jem tylko 1 kromkę ciemnego pieczywa, z ogórkiem, pomidorem, sałatą, białym serem, lub czymś takim ( na szczęście zawsze lubiłam warzywa). Zaczęłam jeść mniejsze porcje, nie podjadać między posiłkami, pić dużo wody. Jem 4 posiłki dziennie, a jeśli pomiędzy nimi mam na coś ochotę to jem marchewkę, albo wypijam herbatę owocową, lub ziołową (bez cukru!).
Ale oczywiście to nie wszytsko, zaczęłam się dużo więcej ruszać! Rower, ćwiczenia w domu, z różnych gazet, brzuszki, wieczorami (co 2 dni) biegam. Czuję się o niebo lepiej niż wcześnie, mam więcej energii, lepiej mi się śpi, a poza tym wiem, że daję mojemu organizmowi dużo dobrych rzeczy
Po niecałych 2 tygodniach schudłam 1kg. Tak jak mówiłam wcześniej czuję sie bardzo dobrze, moje ciało staje się jędrniejsze. Wszytskoe jest wspaniałe
Na prawdę wystarczy tylko silna wola a można bardzo dużo osiągnąć
Mam nadzieję, że wam też się uda.
Piszcie jakie Wy macie sposoby na zrzucenie paru kilogramów. Może podobne jak ja?
MaijaLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując