Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-24, 10:29   #2730
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Dziewczyna mnie straszy policja...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Wyslalam jej dodatkowe zdjecia mmsem jak palce sa w lampie. Mialam status dostarczony a ona mi odpisala ze ma awarie I nie odbiera mms. Przeciex to glupota! Po cholere jej cala dlon az do nadgarstka w lampie skoro lampa spelnia swoja funkcje? To polksiezyc, w ogloszeniu sa zdjecia. Nie bylo zadnych zastrzezen. Kontaktowala sie ze mna tylko przez sms. Teraz mi napisala ze mam 2h na zastanowienie sie inaczej ona idzie na policje I oskarza mnie o oszustwo bo to kwota powyzej 100zl I moze to zrobic.
Masz mmsy? Masz te wiadomosci sms w ktorych pisalas, ze dlon wchodzi tylko do polowy lampy? Wiec nie masz sie czego obawiac, bo nie bedzie miala podstawy do zlozenia reklamacji. A jezeli sprezedawalas te lampe jako osoba fizyczna, osobie fizycznej to juz tutaj w ogole ona nie ma pola do manerwu. Tym bardziej, ze widziala co kupuje i nie wprowadzilas jej w blad.

Natomiast przestepstwo oszustwa nie jest uzaleznione od jakiejkolwiek kwoty.

Daj spokoj. Jak chce to niech idzie na Policje, podejrzewam ze i tak dostanie postanwowienie o odmowie wszecia dochodzenia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora