Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-08, 08:42   #1000
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ale się nacytowałam

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Zastanawialam sie nad tym bo jest duzo bardziej uniwersalny ale nie myje tak dokladnie. Tam jest tylko taki mop od spodu, ktory trzeba wykrecac. Jeszcze w sklepie sprzedawca powiedzial mi ze przy duzym mieszkaniu moze sie nie sprawdzic bo jest na akumulator, ktory teraz dziala 40 min a po roku moze dzialac 20 min. I to mnie przekonalo bo faktycznie do roomby kupuje akumulator co dwa, trzy lata

Tak, dalam za niego 1599, ten drugi byl dwie stowki tanszy.
Ale nie zaluje bo mopem w zyciu tak dokladnie nie umylabym podlog, zawsze jakies mazy zostaly a tu jest blysk
Wieczorem nie mogłam zasnąć i rozmyślałam nad tym odkurzaczem z mopem i przyszło mi do głowy, że tej nakładki (ścierki) z mopa się nie zdejmuje, więc ciężko chyba umyć całe mieszkanie jedną. Przecież na tym zostaje brud, który normalnie wypłukujemy w wiadrze No nie wiem, muszę jeszcze pomyśleć. Ale napaliłam się niemiłosiernie na ten odkurzacz

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
To jest ten z odżywką, szamponem i cc? Opłaciłam wczoraj zamówienie, przypomnij mi proszę jakie są tam pojemności, bo link już nie działa i nie mam jak sprawdzić
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nie chcesz mieć niespodzianki ?

Szampon/odżywka po 40 ml, a CC 25 ml.
Właśnie kończę ten zestaw- poza CC, on jest piekielnie wydajny. Tak, jak przez pierwsze 2 zastosowania byłam zachwycona, tak teraz już mniej. Nie ma już tego efektu wow jeśli chodzi o szampon i odżywkę. Ale moje włosy chyba tak mają, bo z B&B bylo to samo- kilka pierwszych użyć było a potem tak se

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pomalowałam się wczoraj mini szminą Burberry Military Red (z rzodkiewy) i nie jest zła ale ja zmieniam zdanie o kosmetixach kolor się spodobał mamie i oddałam jej miniaturę z boxa ale mi się obluźniło w komódce po ostatnich wymiankach

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

zadzieram kiece i lecę

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Jak nie będę szaleć w tym miesiącu z zakupami, to wrzesień przywitam już jako nie-bankrut oby tylko nikt nie kusił
u mnie też się obluźniło, bo zaczęłam ostro denkować. Tylko ostatnie dni to: mnóstwo próbek, tonik Origins, maska węglowa i overnight Origins, dezodorant, płyn micelarny, krem do stóp, Armani She, dwie duże próbki (po 5 ml) kremów Diora, MAC Strobe Cream i pewnie jeszcze o czymś zapomniałam

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Rano było u mnie 9 stopni, masakra jak zimno
Teraz w pokoju w pracy zamarzam, siedzę w długich spodniach, opatulona swetrem i trzęsę się z zimna. Mam w pokoju dwóch kolegów, jeden siedziałby teraz w pozamykanym pokoju i włączył ogrzewanie na full (niedawno, kiedy było na zewnątrz około 30 stopni, ja wychodziłam o 14, on o 15, kazał sobie zamknąć okno i drzwi, bo zmarzł, klima akurat była wyłączona, więc chłodziliśmy się tylko przy otwartym oknie, a on zmarzł...). Drugi natomiast, mam wrażenie, że jakby mógł, to siedziałby w chłodni, teraz tak włączył klimę, że wydaje mi się, że rano było cieplej. Nikt nikomu nic nie powie, mnie jest głupio się odzywać...
Szybko się nauczysz Jak zaczniesz co 10 minut chodzić siku, budzić się rano z bolącym gardłem albo wydasz prawie 200 zł na antybiotyki na zapalenie ucha albo pęcherza, to przestaniesz mnieć skurpuły. Faceci nie mają umieru w tym podkręcaniu klimy a ja przy 30 stopniowych upałach zakładam do pracy letnią sukienkę i biorę ZIMOWE SWETRY
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora