Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-20, 15:57   #270
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: pocieszcie mnie -bo sie zabije-rycze od 2 godzin

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny za odpisanie na moj watek .Dzisiaj ide do fryzjera tylko nie wiem jeszcze do ktorego jeden fryzjer zaproponowal mi dekoloryzacja i powiedzial ze bede mogla sobie wybrac brazik jaki bede chciala i mi wyjdzie na 100% -ale to tylko rozmowa telefoniczna wiec nie wiem nawet jak ta fryzjerka wyglada a druga ktora znam i do ktorej zawsze chodzilam zaproponowala mi nalozenie innego koloru na ten zeby wyszedl cieply brazik -ale to eksperymentowanie juz mi sie srednio podba nie wiem co wybrac i do ktorego fryzjera lepiej isc do bocego czy do takiego ktorego sie zna?
Zwykle lepiej chodzić do znajomego fryzjera. Ale tu liczy się też to co
Ci chce zaproponować. Z jednej strony dekoloryzacja jest dośc inwazyjnym zabiegiem i czekałaby Cię dług droga od odzyskania dobrej formy włosów. Ale za to możesz być pewna że wyjdzie kolor o jaki Ci chodzi, już bez rudych niespodzianek. Natomiast wersja numer dwa też ma plusy i minusy. Nałożenie koloru bez wcześniejszej dekoloryzacji będzie mniej szkodliwy dla włosów, ale za to może wyjć Ci rudy brąz. A nawet jak na początku będzie ładny potem może sprać się an rudy (często brązy tak się zachowują!).
Lepiej przemyśl co dla Ciebie jest ważniejsze, stan włosów czy odcień ich koloru. Mi się "rude brązy" podobają ale nie wiem czy Tobie...
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując