Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 12:39   #4756
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dziś do producenta (Unia), przed chwilą, i krem ma się pojawić lada chwila w aptekach (właściwie to w tym bądź w następnym tygodniu ma być już na 100%). Będę obdzwaniać warszawskie apteki, bo bardzo mi na nim zależy, a nie mam właściwie prawie nic w zapasach. Jak tylko traficie na krem to napiszcie gdzie kupiłyście i w jakiej cenie, ok? Najgorsze jest to, że ja, nawet jak znajdę w stolicy, to wcześniej jak w piątek nie będę miała. A najpewniej to i tak dopiero w nowym tygodniu... Ratuję się Effeclarem duo, ale u mnie to przynosi mierne efekty.
I jak, udało Ci się znaleźć? Ja oblazłam kilka aptek w Warszawie w tym tygodniu i wszyscy mówią, że AD już ni ma i nie będzie. Dla mnie straszna lipa, nie mogę przestawić się na Skinoren, nie wiem dlaczego. AD był dla mnie miodzio i jedna tubka akurat na jedną kurację ustaloną przez moją lekarkę (używam 3 miesiące i 3 przerwy, i znów używam i przerwa, i tak w kółko).
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora