Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Początki z makijażem - makijaż dla początkujących i nie tylko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-28, 18:16   #390
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Poczatki w makijazu:) Prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez sylviaes92 Pokaż wiadomość
Hej !

To moj pierwszy post tutaj jeszcze nie jestem obyta wiec jak nie w to miejsce go wstawilam to przepraszam:P

Moje pytanie jest takie. Od dawno lubie sie malowac, mam wiele kosmetykow i interesuje sie wizazem ale zdecydowanie na poziomie poczatkujacy gdyz nigdy sie bardzo w to nie wglebialam Z racji ze teraz mam duzo czasu i na dodatek chlopak podarowal mi kosmetyki do makijazu z wyzej polki ktore chcialam to chcialabym wziac to na serio i nauczyc sie wykonywac ladnie makijaz no i znac jakies tricki wizazu :P Co myslicie bedzie najlepsze na poczatek, jakies konkretne wideo na youtube, moze jakies ksiazki o makijazu co polecacie czy moze znacie jakies blogi czy strony gdzie moge znalezc duzo informacji i makijaze kro po kroku itd... ? Bede bardzo wdzieczna i z gory dziekuje za pomoc.

Co dla prawie poczatkujacej?
Od kilku lat oglądam filmiki urodowe na yt i jest to moje jedyne źródło wiedzy. Sporo się nauczyłam, seerio. Blogi także polecam
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując