Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-13, 15:14   #595
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Nałożyłam za pomocą beauty blendera (daje nieporównywanie lepszy efekt wtopienia z buzią niż mój pędzel z Zoevy - 104 Buffer, może jest zbyt zbity, nie mam innego, żeby sprawdzić) podkład mineralny China Doll z LL dla przypomnienia sobie, dlaczegoż to on mi nie pasuje do końca. Otóż, kiedy na szyi nie widać, że podkład się odznacza - szyja ewidentnie pozostaje w tonacji żółtej - to już na twarzy mimo, że koloryt jest wyrównany, to na całej buzi tworzy jakby delikatnie zaróżowioną powłoczkę przez co odcina się od szyi, co jest dla mnie abstrakcją, bo nie rozumiem tego procesu. Toto wszystko jest jakby zbyt blade i wdaje się delikatnie w róż, co wyraźnie odcina się od szyi. Czy z kryjącym Golden Ivory też mogę mieć taki problem? Wiem, że co buzia, to inne preferencje, ale chciałabym kupić pełnowymiarowe opakowanie, dlatemu atakuję ze wszystkich stron.
Mam taki sam problem. To wynika z tego, że kolor podkładu + zaczerwienienie twarzy = zupełnie inny odcień. Nigdy nie będzie tak, że podkład dopasowany do szyi nałożony na twarz (która jest w innym odcieniu) będzie wyglądał identycznie, chyba, że podkład jest szpachlą i nic spod niego nie prześwituje :P
Z Ivory może występować taki problem, choć w mniejszym stopniu.

Ja poradziłam sobie z problemem tak, że najpierw muszę zneutralizowac czerwone zabarwienie cery, chociażby opruszając się zielonym korektorem. Wtedy spod właściwego podkładu nie prześwituje mi zaróżowienie, i nie miesza się z kolorem kosmetyku. Mogę w końcu cieszyć się takim odcieniem na twarzy, jaki obiecuje podkład na swatchu i zachować równowagę na linii szyja-twarz :P

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2016-01-13 o 15:16
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując