Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-19, 12:40   #1896
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
dobrze, że napisałaś

ja kupiłam na szczęście 400 chociaż 300 ciągle mnie kusi... Castingi z poziomu 5 trzymały mi się na włosach jakieś 2-3 tygodnie, więc myślę że ten 300 też by mi się wymył...
też byłam pewna, że się wypłucze, ale nic go nie ruszyło, jedynie pojawił się brązowy refleks dużo szybciej i do jaśniejszego koloru spłukiwały mi się trwałe farby

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
olivien hej Pisałam Ci wtedy na wątku (przed farbowaniem), że mi się nic nie spłukała ta 300. Bardzo się trzymała długo i niestety w efekcie kolor pozostał od ramion w dół. Dlatego też 412 wyszło ciemniej niż powinno.

Z przedłużania zrezygnowałam Już mam swoje włosy za łopatki i jednak trochę mi ich szkoda.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Fixi_Pixi kilka stron wcześniej są zdjęcia tego koloru - możesz sobie zobaczyć
ja też już nie przedłużam, ciągle mam kolor nie taki jak chce
muszę w końcu zafarbować włosy, bo odrost ogromny, od września nie farbowany.. tym razem chyba będę farbowała poziomem 5, już nie chcę takich ciemnych włosów
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując