Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-22, 22:12   #2038
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Pij wode Moja kumpela pila 3 litry () wody dziennie i po miesiacu tak jej sie skora poprawila ze nie mogla uwierzyc.

Z kosmetykow to kwas hialuronowy najlepiej potrojny, serum babuszki agafi do 35 r.z (ale on ma wkurzjace opakowanie), moze maski algowe a pod nie serum albo kwas hialuronowy.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------


Przeciez ziaja liscie manuka to raczej krem nawilzajacy nie jest. Olejek herbaciany tez tylko punktowo.

Ja bym zrezygnowala z mycia twarzy rano. Przecieralabym tylko twarz tonikiem. Potem krem nawilzajacy. Ja mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-du-teint.html
Fajny jest bo nawilza, a nie tylko zostawia filtr ktory daje zludne uczucia nawilzenia.

Wieczorem demakijaz olejami, potem delikatny zel np z fitomed. Nastepnie cos na niedoskonalosci. Moze serum korygujace i krem z bielendy. A do wycierania twarzy reczniki jednorazowe.
to wypróbowałam i już wiem, że to nie dla mnie... po czymś takim moje zaskórniki wołają o pomstę do nieba

Co do kremu nawilżającego, to będę musiała najwyraźniej poszukać innego. Dzięki za propozycję
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora