Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - straszny ból zęba = zdrowe zęby
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-10, 17:51   #1
okularnicaaa
Raczkowanie
 
Avatar okularnicaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36

straszny ból zęba = zdrowe zęby


witam
od ponad 2 tygodni meczy mnie przerazliwy bol po prawej stronie. bol jest tak mocny,ze promieniuje na wszystkie zeby po prawej stronie. z tego powodu nie jestem w stanie powiedziec, ktory mnie boli,nawet nie wiem,czy zab na gorze,czy na dole. bol jest przez 24h, caly czas biore leki przeciwbolowe. . bylam 15 razy u dentysty i zadnej dziury,dziurki,dziureczki .. zrobilam przeswietlenie,ktore nic nie wykazalo. dochodzi do tego,ze placze z bolu.. dentystka kompletnie nie wie co robic. poprosila 3 inne dentystki zeby popatrzyly i one rowniez nic nie wiedza co to moze byc. zapalenie dziasla jest wykluczone,nie ma zadnych podstaw. denstystka uderzala dosc mocno w zeby po prawej stronie i zadnego bolu w czasie uderzen...a zab caly czas boli. jestem zrozpaczona, nie wiem co mam robic denstystka powiedziala,ze jak bedzie mnie caly czas bolalo i dalej nie bedzie zadnej dziury to czeka mnie zatruwanie zeba i moze sie trafi na ten.. jeden zab kosztuje 300zl,a jak trafi dopiero za 4 razem to.. nie chce nawet mowic ile pieniedzy na to pojdzie. ktos mial taka dziwna sytuacje? co moge zrobic?
okularnicaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując