Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-14, 18:32   #840
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Kilka dni temu przyszedł do mnie podkład z kolorówki do cery tłustej i mieszanej.
Jeśli chodzi o sam proces produkcji to zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją. Bałam się, że wyjdzie za ciemny więc powoli dodawałam barwników. Nie miałam też moździerza więc wykorzystałam miskę i dekoracyjną kulkę metalową (owinęłam ją jednorazowym woreczkiem foliowym). Wszystko poszło dość sprawnie chociaż proszki lubią pylić dookoła i wysypywać się więc trzeba przygotować się na lekki bajzel

Jeśli chodzi o sam podkład to nareszcie mam idealny kolor! Utrzymuje się cały dzień tak jak sklepowe, krycie ma przyzwoite ale chyba troszkę słabsze od takich mocarzy jak Luśka czy Annabelle. Nie tworzy maski, nie zapycha, można dokładać warstwy i nie tworzy tapety.

Za taką cenę ilość (12g!!) i możliwość dostosowania koloru to genialny produkt! Chyba nie wrócę już nigdy do sklepowych...
O,fajnie,ze to napisałas,bo nie mogłam sie doczekać odezwu w sprawie gotowego podkładu zasmuciłas mnie jednak tym mniejszym kryciem luska jest pod tym względem świetna
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując