Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-17, 18:17   #1557
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Brendii Pokaż wiadomość
Ja nie umiem zaaplikować podkładu mineralnego na filtry bo dla mnie wychodzi mi maska. Mój sposób to - po nałożeniu filtra (ducray melascreen) pierw delikatnie opruszam twarz pudrek bambusowym (lub perłowym) z BU a potem nakładam wymieszany bambusowy i mineralnym. Nie daje to mocnego krycia ale zawsze przebarwienia są troche mniej widoczne a efekt wychodzi naturalny i wytrzymuje praktycznie cały dzień.
Też tak kombinuję, zresztą nie próbuję nawet nakładać minerałów flat topem jak zawsze, tylko po prostu omieść lekko twarz przy pomocy pędzla do pudru. Ale niestety jest lipa i podejrzewam, że nic się na to nie da poradzić, bo u mnie makijaż się na żadnym gęstszym kremie nie chce trzymać, najlepiej wygląda bez kremu, kiedy tylko przetrę skórę Biodermą Sensibio.



Cytat:
Napisane przez Brendii Pokaż wiadomość
I przy okazje mam pytanie. Możecie polecic dobry, nie bielący filtr 20 albo 30? Do tej pory grzebałam tylko w spf 50, ale obecne wystarczy mi coć cieńszego do siedzenia w domu lubie ducray ale nie mają chyba ani 20 ani 30. Możecie coś polecic?
Mogę odradzić. Mój wczorajszy nabytek, Antheliosa AC SPF 30 do cery tłustej. Bieli okropnie, włazi w rozszerzone pory i zostawia w nich białe kropki, których się nie da rozetrzeć. Robi białe smugi. Zresztą dodaję zdjęcie.
Na dodatek okrutnie śmierdzi alkoholem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Anthelios AC.jpg (37,0 KB, 70 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora