Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-14, 15:25   #2355
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie to zbyt piękne. Na pewno pojawia się nowe. Ja zamierzam zacząć od sierpnia lydki. mam nadzieje ze bd miala spokój na jakieś 2 lata...
No pewnie jakieś się pojawią, ja się tylko martwię tym, że za kilka lat znów będzie tyle włosów, ile przed depilacją, a to byłoby wyrzucenie kasy w błoto.
Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
jestem tu nowa, ale troszkę już poczytałam ten wątek.
Nigdy nie miałam robionego zabiegu depilacji laserowej. Na pierwszy ogień chcę pozbyć się włosów z łydek. Wyjeżdżam na wakacje w sierpniu nad polskie morze, pewnie chciałabym trochę się poopalać, o ile w ogóle nadarzy się sposobność (z naszą pogodą nigdy nic nie wiadomo).

Czy jest sens wykonywać teraz pierwszy zabieg?
W różnych salonach otrzymywałam różne odpowiedzi na to pytanie i jestem trochę zdezorientowana... Wiem, że zabrałam się za to za późno, ale wizja gehenny jaką przeżywam co roku przed założeniem spódniczki lub krótkich spodenek mnie przeraża (jasna skóra, ciemne włoski, po goleniu odrastają właściwie natychmiast - rano golę nogi a wieczorem już mam małe włoski, gin nie chce mnie skierować na badania hormonalne, bo twierdzi, że wyolbrzymiam problem - przy okazji jeśli macie do polecenia niezłego lekarza to czekam na sugestie).

Jestem z Warszawy, najbardziej skłaniałam się ku Depiclinic i StudioLaser, ale jestem otwarta na inne propozycje. Możecie polecić jakiś salon?
U mnie było to samo- włoski rano goliłam, a wieczorem już czułam odrost Jeśli teraz pójdziesz na 1. zabieg, 2. będzie w połowie/ pod koniec lipca (mniej więcej po 10 tyg.) i przez 2 tyg. nie będziesz mogła się opalać, 3. zabieg miałabyś wtedy pod koniec września- zależy czy chcesz się mocno opalać, czy nie, bo jeśli na tym 3. zabiegu miałabyś jeszcze opaleniznę to trzeba będzie zmniejszać parametry (a chodzi o to, żeby z kolejnymi zabiegami zwiększać moc lasera). U mnie akurat 3. zabieg na nogi wypadnie na koniec czerwca/początek lipca, ale ja nie zamierzam się opalać w tym roku.

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-05-14 o 15:26
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując