Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-20, 15:00   #3015
justysia1985a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam 2,5 roku temu (2,3 zabiegi na daną partię ciała). Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich oddziałach Laser DeLux w Polsce. Dzięki temu ja również otrzymam zniżkę. Odpowiem też na ewentualne pytania odnośnie zabiegu i efektów. Pocztę sprawdzam codziennie ok. 20.00, więc odpisuję wieczorem. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com
justysia1985a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując