Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-11, 10:39   #1133
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
jaki to krem?

moja niestety nadal jest przesuszona, brzydka, szara zmeczona, i mam pelno plamek a naturalne kremy wcale mi nie pomagaja, ehh
Organix Eye&neck cream, wstawie do zbiorczego niedlugo. Mysle, ze do suchej itp skory, sama taka mam, obowiazkowo trzeba uzywac jakiegos olejku. A co do kremow, jeden mam tez na bazie olejow, drugi juz nie, zeby skora dostawalam roznych dobroci. I chyba jest idealnie. A moja cera byla straszna, teraz juz jest lepiej - sucha, ciagle sciagnieta, zaczerwieniona, delikatna..Plamki tez mam, ale ja jestem straszny piegus



Czy ktos moze mi pomoc?? Warto toto kupic? Latwo tutaj dostepne i tanie..

Mleczko Organic Surge:
Ingredients: *Aqua (water), *Glycerin, *Urea, *Stearic Acid, *Vitis Vinifera, *Glyceryl Stearate, *Citrus Bergamia, *Citrus Limonum, *Citrus Aurantifolia, *Citrus Aurantium Dulcis, *Cymbopogon Martinii, *Rosmarinus Officinalis, *Camellia Sinensis Leaf, *Chamomilla Recutita Flower Extract, Phenoxyethanol, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool, naturally-derived ingredient. From essential oils listed.

Zel do mycia twarzy Organic Surge:
*Aqua (Water), *Aloe Barbadensis Leaf Juice, *Sodium Coco-Sulfate, *Cocamidopropyl Betaine, *Decyl Glucoside, *Glycerin (Veg), *Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, *Coco-Glucoside, *Pelargonium Graveolens Flower Oil, *Sucrose Laurate/Alcohol, *Boswellia Carterii, *Tocopherol, Sorbic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, *Citric Acid, *Sodium Chloride, Geraniol, Citral, Linalool.* naturally-derived ingredient. From essential oils listed.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.






Edytowane przez henieczka
Czas edycji: 2011-04-11 o 10:43 Powód: dopisek
henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując