Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy - wypadające włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 20:45   #24
magdalajna
Przyczajenie
 
Avatar magdalajna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy - wypadające włosy

Witam Mi również masowo wypadają włosy. Ciągle szukam właściwego sposobu na ich wzmocnienie itp. No ale.. zmiana miejsca zamieszkania, stres, inna dieta, brak witamin, źle dobrany szampon, farbowanie, problemy zdrowotne czy nawet zmiana wody którą się myjemy... takie to "oklepane" ale to są główne czynniki powodujące ten problem (jak i zresztą wiele innych). Zmiana diety, niekoniecznie na gorszą czy lepszą i już organizm szaleje. Czytając ten wątek, odniosłam wrażenie że, pozytywko123, negujesz każdego kto chce przedstawić swój punkt widzenia. Gratuluję Ci że podjęłaś taką decyzję i zdecydowałaś się zostać wegetarianką, osobiście uważam że niektóre zwierzęta hoduje się właśnie po to aby człowiek mógł je zjeść, i nie jest to okrutne a raczej naturalne. Po prostu też nie każdemu musi to samo smakować, nie każdy musi mieć takie same przekonania. Szczerze to wydaje mi się że to jest właśnie problemem: zmiana diety. Jeżeli w dalszym ciągu będziesz stosowała suplementy (2 tygodnie to trochę za mało żeby stwierdzić jakiekolwiek efekty) i odżywiała się tak jak przez te ostatnie 2 miesiące to powinno wszystko wrócić do normy. A poza tym jeszcze coś, na co niedawno natrafiłam i co też może być przyczyną: człowiek średnio co 7 lat "wymienia" włosy. Zapewne nie w tym samym czasie wszystkie ale pewnie trochę ten proces trwa. A tak właściwie to szlag mnie trafia przez te wszystkie problemy z cerą, włosami, paznokciami itp itd Dba człowiek o siebie a tu i tak zazwyczaj jest jakiś problem... ehhhh
magdalajna jest offline Zgłoś do moderatora