Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-29, 17:32   #1729
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Plamy na włosach po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Bianabelle Pokaż wiadomość
Hej jakiś czas temu pofarbowałam włosy henną i efekt wyszedł zupełnie nie taki jak chciałam. Załamana chcąc pozbyć się pomarańczowego koloru z włosów pofarbowałam je jakieś 3 razy na blond. Niestety jeden "blond" wyszedł na włosach czarnoszary i użyłam dekoloryzatora. Włosy da się przeżyć, ale czarnoszary kolor zamienił się w niebieskozielone plamy znacie jakieś NATURALNE sposoby na ujednolicenie koloru? Żeby te plamy wtopiły się we włosy które aktualnie są blond (niestety odrosty pozostały rudawe ) ale już nie chcę ich męczyć niczym chemicznym przez kolejne 10 lat dlatego jeśli znacie jakieś zioła, lub coś podobnego będę zachwycona!
Ojjjojoj moim zdaniem henna dobra dla Rudzielcow!! Jest nawet watek o hennie, dziewczny tego pomaranczowego pigmentu nie moga sie w ogole pozbyc!!! Chyba rozjasniacz tylko pomoze, albo dobra mieszanka farb- jednak farba - to farba- zawsze sie wymyja jakies pigmenty i nie wiadomo co bedziesz miala..
Moja kolezanka rozjasniala dlugo farbami i caly czas z rudego przechodzila na jasniejszr rude, w koncu zolte, a jak sama polozyla rozjasniacz to wyszedl jej zielony GLON. Ale fryzjer tez moze popsuc cos.. Nie mowie ze nie, ja wole sama robic, bo juz nie ufam fryjzerkom!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując