Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-10, 17:07   #1754
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
VAT mogą ci doliczyć, ale nie muszą. To zależy czy paczka została wysłana jako tzw. ''gift'' czy nie
Czas wysyłki z Japonii jest taki sam jak z Korei Płd. czy Chin , czyli musisz się uzbroić w cierpliwość . Wiele razy już zamawiałam z Azji (nie tylko kosmetyki, ale też ubrania, dodatki) i czas oczekiwania na paczkę to od dwóch tygodni do miesiąca (niestety ).
Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
"Gift" to już od dawna nic nie znaczy, bo potem trzeba jeszcze przekonać UC, że to naprawdę jest "gift", a to nie jest takie proste, takie oświadczenie składamy pod rygorem art. 233 k.k., a i tak jeszcze trzeba podać rodzaj i wartość przedmiotów z paczki.

W przypadku przesyłek zwykłych rejestrowanych lub typu K-Packet nigdy nie zdarzyło mi się płacić Vatu, a paczki czasami były dość duże. W przypadku EMS jest różnie, płaciłam kiedyś Vat za paczkę o wartości 48$, a kilka dni później przeszła bez Vatu trzy razy droższa.

Do mnie paczki z Japonii idą szybciej niż te z Korei, zazwyczaj jest to około tygodnia.

Anti-aging Sulwhasoo Innerise Serum, Iope Super Vital Cream Bio Intensive, Iope Complete Anti-Aging Cream, seria su:m37 Losec Therapy, z tańszych lubię jeszcze serię Age Control Mamonde, ale ja tylko 30+
Dzięki za odpowiedzi.
Po 11 godz od nałożenia ślimakowy SKIN79 wciąż jeszcze jest na twarzy mimo upału. W sumie mogłabym kupić już pełnowymiarowe opakowanie, ale może znajdę coś co będzie jeszcze lepsze. Choć kolor jest idealny, krycie też ok jak dla mnie (maskuje nawet cienie pod oczami) no i najfajniejsze jest to że nie widać go na skórze, ale jest ten fajny efekt promiennej skóry (wizualnie ubywa mi chyba z 5 lat po jego nałożeniu). Znacie jakiś BB z podobnym kolorem i stopniem krycia?
Kusi mnie też http://www.ebay.pl/itm/191189532077?...84.m1438.l2649 , może któraś z Was uzywała?
Jutro chyba otworzę próbkę Vip Gold.
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując