Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-22, 09:53   #339
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
chimay, wyglądają bardzo podobnie jak na Twoich zdjęciach z tamtego wątku... czyli co w odżywkach nic nie zmieniać? To już zupełnie nie wiem co mam z tym robić...
Może zrób im detoks - to w kwestii przyklapu. Umyj jakimś mocniejszym szamponem, na parę myć zrezygnuj z odżywkowania przed myciem.

Co do puchu, to niestety zmiana pielęgnacji wiele tu nie pomaga. To znaczy u mnie może pogorszyć - dlatego odstawiłam całkiem nawilżacze, bo nawet mała ilość mi szkodzi (np w Stapizie HA, gdzie są po zapachu). Zresztą sama zauważyłaś, że jak jest wilgotno, włosy wyglądają gorzej - dołożenie do tego nawilżaczy tylko pogarsza sprawę.
Włosy mam zdrowe, jeśli Twoje są podobne, to nie ma co się obawiać, że minimalistyczna pielęgnacja im zaszkodzi. Minimalistyczna tzn bez protein, nawilżaczy i innych składników, które włosomaniaczki kochają w kosmetykach. Naprawdę nie każde włosy tego potrzebują. Ja mam teraz samą chemię typu Aussie, John Frieda, Wella. Ale żeby puchu nie było, konieczna jest stylizacja na szczotce. I u mnie rzadsze mycie, na czym się teraz skupiłam, bo po myciu włosy wyglądają najgorzej, z biegiem czasu ładnie się wygładzają.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując