Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer i kosmetyczka -Nowy Sącz
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 07:35   #16
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka -Nowy Sącz

no zgadza się, też zasadniczo uważam że białe ładniejsze, ale akurat na śłub to jakoś zawsze miałam poczucie, ze żeby obrączka wygladaqłą na ślubną to powinna mieć chociaż elementy z żółtego złota. I TZ to obczaił i jak mi wybierał zaręczynowy to też wybrał złoty zeby pasował do obrączki, bo będę nosić na tym samym palcu, mimo, że na co dzień nosiłam srebro. I wybrał prosty, bardzo w moim stylu Ale prawda jest taka, ze to chyba taka moja jazda, dużo moich znajomych ma obrączki z białego bardzo ładne. Także szukaj, szukaj! A co do zaproszen to u nas też gołąbkó nie będzie pewnie się zkonczy na zaproszenaich z czerpanego papieru, z płatkami kwiató" "wtopionymi i jedyną ozdobą będzie rafia. Chyba ze brat jeszcze coś innego wykombinuje. My rodzicom zamówimy tez, ale bez specjalnego tekstu w środku tylko takie puste, zęby meili, bo w sumie, to oni też zapraszają. Fajnie ze znalazłaś bieliznę, A co do pasa to nie mam zadnych doświadczeń bo nie juestem fanką pasów i będę miałą samonośne, które już wielokrotnie przetestowałam
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując