Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-12, 11:58   #2140
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Włoski do depilacji muszą być zgolone, ale możesz zostawić mały kwadracik niezgolonych, żeby kosmetyczka mogła ocenić kolor itp. Jeśli coś jest niedokładnie zgolone lub tak jak tutaj zostawione do oceny, to kosmetyczki same to poprawiają (a przynajmniej powinny).

A ja ponawiam moje pytanie odnośnie LS i Duetu. Jakim cudem te dwa lasery są tak samo skuteczne, skoro moc lasera LS to 40-100 J/cm^2 (w zależności od modelu), a Duetu max 12J/cm^2. Przy Duecie moc jest ponad 4 razy mniejsza (na taką samą powierzchnię ciała), a efekty podobno takie same lub lepsze. Jak to w ogóle możliwe?
....
no bo różnią się wielkościami głowic...zwykły LS z małą głowicą do małych powierzchni,LSDuet do dużych-jak nogi...inaczej ogniskują...nie wnikam,miałam oba...super skuteczne...nie tylko moc lasera poza tym ma wpływ na skuteczność laserowania przecież... ale tez rodzaj,grubosc,kolor,włos ów,odcien skóry,dostosowane przerwy między zabiegami,indywidualne własciwosci hormonalne naszego organizmu...itd..no i dokładność osoby wykonującej zabieg
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-01-12 o 12:01
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując