Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Wibo
Wątek: Kosmetyki Wibo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-05, 16:58   #83
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Wibo

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
W moim Rossmanie te "Be Glamour" skutecznie odstraszają... postawili je pod samą lampą i zważyły się... wyglądają okropnie ;| oddzieliła się taka gęsta maź od przezroczystego płynu i nikt z tym nic nie robi skandal :p a tak chciałam go kupić... kupiłam za to dwa inne z Lovely "Glitter Lip Gloss" (taki duży z kwiatkiem w zakrętce, nie ma go w KWC ) i Wibo Glam shine. Pierwszy jest suuuper, kolor ciemny róż/trochę czerwieni, mocno się błyszczy i jest śliczny a drugi ma ładny kolorek (jasny róż z beżem) i też fajnie wygląda na ustach ogólnie polecam
ten z kwiatkiem wlasnie mi tez sie podobal ale w koncu zrezygnowalam z zakupu ale skoro tak wychwalasz to moze jednak sie skusze?
Cytat:
Napisane przez Dra_go Pokaż wiadomość
To je trzeba przekręcać! O.o Matko, ja swój wyciskałamXD
Miałam cappucino, fajny ale szybko mi się znudził. No i na moje mocno czerwone, duże usta musiałam trochę tego dać, żeby wyglądało ok.

Olejek też mnie wysuszył, wywaliłam paskuda.
Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja wyciskam a nie przekrecam. Mam karmel...cudownie pachnie szkoda,że bez smaku.
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
a ja przekręcam- po co się męczyć...
Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ja również wyciskam. Nie będę się brudzić przekręcaniem...
Cytat:
Napisane przez FioletowaEmka Pokaż wiadomość
Nie miałam zielonego pojęcia o tym, że tam się czymś kręci, cały czas wyciskalam :P
Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
no ja też cały czas wyciskam. mi tak jest wygodnie
lol niezle, ja wykrecalam bo z wyciskaniem mi szlo ciezko i wlasnie dla mnie to byla jedyna wada tego blyszczyku ale to czy trzeba silno wyciskac czy nie moze tez zalezy od smego produktu? niektory lepiej zrobiony inny gorzej ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując