Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-01, 12:37   #60
Szara_fleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Pisałam wcześniej, że prawdopodobnie serum azelo-oliwkowe spowodował u mnie wysyp kilku krostek, ale na szczęście szybko zniknęły i teraz jest w porządku. Nie musiałam nawet odstawiać, po kilku dniach same zniknęły.

Natomiast dla zainteresowanych: spytałam się BU czy można by do tego serum dodać olejek eteryczny z drzewka herbacianego albo cytrynowego. Chciałam trochę zwiększyć właściwości antybakteryjno-przeciwtrądzikowe i zespół mi odpisał, że nie ma problemu. Nie powinno żadnej reakcji być o ile powolutku po kropelce będzie się dodawać i mieszać. Trzeba uważać na rozwarstwienie.

Obecnie kończy mi się żel hialuronowy z alantoniną i pantenolem 5%. Świetnie się sprawdził przy mieszaniu z olejami do mojej cery. Kupiłam tą wersję, bo była jedną z najtańszych i miała dwa inne składniki nawilżające i łagodzące. Ale zastanawiam się nad inną wersją żelu. Może któraś z was ma doświadczenie w tej kwestii i używała kilku wariantów żelu hialuronowego? Czy się różnią wersje tych żeli? Który jest najlepszy do mieszania z olejem czy serum? Czytałam, że ten kwiatowy i najdroższy wcale taki super nie jest... Może wziąć podwójny, odżywczy albo peptydowy? Chociaż peptydowy jest typowo na zmarszczki, a ja takowych nie posiadam, więc może będzie za mocny...
Szara_fleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując