Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-15, 18:45   #1024
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam mieszankę glikolowego i mlekowego, jak dla mnie najlepsza mieszanka. Migdałowy jest ok, ale u niego raczej efekt złuszczania mały, po nim pojawiły mi się po raz pierwszy w życiu grudki.
Migdałowy był moim pierwszym w życiu i nie wiem, może jako wtedy jeszcze laik kwasowy coś robiłam źle, ale nie sprawdził mi się, wysuszał, wzmagał powstawanie wyprysków, a z tym mlekowym nie mam problemów żadnych, nie łuszczę się w widoczny sposób, ale powstrzymuje u mnie przetłuszcz i właśnie hamuje wypryski, likwiduje zaskórniki otwarte, takie płytko osadzone zanieczyszczenia od razu wyłażą. Tych głębokich raczej już nie miewam. Ogólnie buzia jest po nim bardzo ładna, pory zwężone, po migdałowym tego nie było Lubię go użyć tak tydzień przed okresem, gdy cera zaczyna szaleć i co nieco się pojawia, a po nim kompletnie nic nie wyskakuje. A jak byś porównała glikolowy z mlekowym, to jaki jest, jak działa?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora